Okee, dus het is het een of het ander. Een diender aan het werk is bezig met of handhaven van de wet, of het hulpverlenen. Beide kan blijkbaar niet.Michael schreef:
Kortweg, de politie is er voor burgers die hulp behoeven. Daarnaast is de politie er voor het handhaven van de wet.
Dat handhaven van de wet gebeurd (vaak) door het uitschrijven van een bekeuring.
In de volksmond wordt dat wel eens "pesten" genoemd.
Refererend aan de plots uitstappende taxichauffeur waarvoor ik moest uitwijken en mijn achterlicht wat stuk was kom ik tot deze conclusie.
Nu ja, "pesten" doet de overheid daar kunnen onze trouwe dienders niets aan doen en ik weet dat jullie het ook niet altijd eens zijn met bepaalde snelheidslimieten !
Maar ipv iemand 4 uur te laten flitsen in een auto langs de kant van de weg zou je ook meer op de weg kunnen surveilleren (in burger) en de echte rotte appels eruit halen. En begin nu aub niet over de motoragent in my case
Just trying to make a statement, don't take it personal...