Ik wil weten of je met verkeersboetes naar het buitenland mag vliegen. Wordt dat gecontroleerd op schiphol en laten ze je vertrekken met voor 1500 euro boetes achter je naam?
Ik kan me herinneren van een inwoner van onze parochie die ook een aanzienlijk bedrag in die orde van grootte had openstaan.
Hij werd keurig bij de luchthaven voor ons apart gehouden. Zijn vrienden mochten op vakantie gaan en hij ging naar een ander vakantiecomplex.
Ik kan je bij deze verzekeren dat als je nog boetes open hebt staan, met name van deze grootte, dat je bij een controle inderdaad gelijk moet betalen en anders worden de maatregelen genomen welke op de sanctie van kracht zijn.
Even zonder dollen, als je nou de boete op een politiebureau hebt betaald, neem dan de kwitanties mee naar Schiphol. Dat zou wel eens een hoop tijd kunnen gaan schelen.