Wat maakt dat nou allemaal uit. Maurice doet zijn best om het te vertalen en dan komt er meteen van dit soort kritiek.
Vind ik nergens voor nodig, als iemand het zo graag in perfect Nederlands wil lezen dan moeten ze het zelf vertalen.
doorkijkglas politiebureau
Moderator: Moderatorteam
-
maurice (agent) TS
- Infopolitie Gast
Re: het is vertaald door een computer
ik heb de moeite om het stuk te laten vertalen door een computer. ook al had ik het laten vertalen door mijn schoonmoeder, ik ben toch degene die de opdracht geeft? Ach maakt ook helemaal niet uit. Het antwoord mbt het spiegelglas is nu wel duidelijk genoeg!gvdbor schreef:Doe dan niet voorkomen alsof je de boel zelf vertaald hebt:maurice (agent) schreef:Bedankt joh voor deze terecht wijzing! ik heb mijn best gedaan en het laten vertalen door een computer. Is toch een stuk makkelijker begrijpen dan in het engels!gvdbor schreef:Bedankt Maurice, en wanneer komt de vertaling in leesbaar Nederlands?
maar schrijf gelijk dat je de tekst door een vertaalcomputer hebt gehaald.ik heb die site bekeken en het antwoord vertaald in het nederlands
-
maurice (agent) TS
- Infopolitie Gast
bedankt
bedanktThijs schreef:Wat maakt dat nou allemaal uit. Maurice doet zijn best om het te vertalen en dan komt er meteen van dit soort kritiek.
Vind ik nergens voor nodig, als iemand het zo graag in perfect Nederlands wil lezen dan moeten ze het zelf vertalen.