Eisen verbalisant

In dit forum staan de afgesloten onderwerpen uit Stel uw vraag als Gast.

Moderator: Moderatorteam

Gesloten
Gebruikersavatar
Just me TS
Infopolitie Gast

Eisen verbalisant

Ongelezen bericht door Just me »

Korte vraag: Diegene die bij de snelheidscontroles in de camera auto zit moet die agent zijn of mag dat bij wijze van spreken ook een uitzendkracht zijn?
Gebruikersavatar
MotoRon
Beheerder
Agent-BD
Brigadier
Berichten: 9552
Lid sinds: 02 okt 2005, 08:38
Roepnaam: Ron
Locatie: N-Brabant
Geslacht:
Leeftijd: 67
Contact:

Ongelezen bericht door MotoRon »

Degene die de radar- en foto-apparatuur plaatst en instelt, moet een opsporingsambtenaar zijn. Als er vervolgens iemand anders in de auto plaatsneemt om te zorgen dat er niemand aan de haal gaat met de apparatuur, hoeft dat geen politieman te zijn.
Anders is het, als er geen foto-apparatuur gekoppeld is aan de radar. Dan moet er een opsporingsambtenaar als waarnemer bij zitten.
MotoRon
Beheerder
motoron@infopolitie.nl
Gebruikersavatar
Bim TS
Infopolitie Gast

Ongelezen bericht door Bim »

MotoRon schreef:Degene die de radar- en foto-apparatuur plaatst en instelt, moet een opsporingsambtenaar zijn. Als er vervolgens iemand anders in de auto plaatsneemt om te zorgen dat er niemand aan de haal gaat met de apparatuur, hoeft dat geen politieman te zijn.
Anders is het, als er geen foto-apparatuur gekoppeld is aan de radar. Dan moet er een opsporingsambtenaar als waarnemer bij zitten.

ter verduidelijking:
de vraag was, of het een agent moet zijn.
dit is niet het geval, een boa volstaat.
Gesloten