Zoals ik er tegenaan kijk, vind ik dit een goede uitspraak.Bandji schreef:De rechter vindt voldoende bewezen dat ik met auto en hond op dat tijdstip bij de dierenarts was, en dus nooit in Lelystad kon zijn geweest![]()
Dat ik de auto uitgeleend kon hebben vindt de rechter ook niet waarschijnlijk gezien het belang dat ik had om de auto zelf te gebruiken en het schrijven van de dierenarts dat ik met de bekeurde auto daar was![]()
De rechter stelde dat er waarschijnlijk door de agent een verkeerd kenteken was genoteerd
Wie ben ik om te twijfelen aan de verklaring van de eigenaar van de auto.
Als dit bovendien bevestigd kan worden door, in dit geval de dierenarts, dan kan ik mij voorstellen dat een rechter hierin meegaat.
Een (schrijf)foutje is natuurlijk makkelijk gemaakt.
Ook kan er (nog) sprake zijn van een soort gelijk merk/type met een vals kenteken.........
Want laten we wel eerlijk zijn............
Als iemand van ons iets dergelijks zou overkomen, dan zul je toch ook alle moeite doen om aan te tonen dat jij daar op het bewuste tijdstip niet geweest kan zijn.
En als er ook maar enige twijfel is vind ik dat de persoon in kwestie vrijuit moet gaan.