Golfkar

In dit gedeelte kunt u een vraag stellen. Vragen die zijn beantwoord worden gesloten en komen automatisch in het archief terecht. Kijk dus eerst even in het archief.

Moderator: Moderatorteam

Gebruikersavatar
1988a
Infopolitie Gast

Golfkar

Bericht door 1988a » 15 mei 2020, 21:53

Mag je met een golfkar rijden zonder rijbewijs op een vakantiepark?

Gebruikersavatar
Skipperje
Moderator
Moderator
Berichten: 7500
Lid geworden op: 20 mei 2004, 08:43
Agent
Vademecum
Roepnaam: Piet
Locatie: Fryslân
Geslacht:
Leeftijd: 61
Contacteer:

Re: Golfkar

Bericht door Skipperje » 15 mei 2020, 21:59

Ja, dat mag. Sterker nog, dat mag met ieder voertuig. In artikel 107 wegenverkeerswet staat namelijk dat een rijbewijs alleen op de weg nodig is.
Wettekst
Aan de bestuurder van een motorrijtuig op de weg dient door de daartoe bevoegde autoriteit een rijbewijs te zijn afgegeven voor het besturen van motorrijtuigen van de categorie waartoe dat motorrijtuig behoort
Piet
Men moat net alles sizze wat men wit, mar wol alles witte wat men seit

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 7 gasten