Hij wisselt zijn personenauto om voor zijn bus als hij terug komt van werk en omgekeerd als hij weg gaat.
Van de Gemeente heb ik reeds vernomen dat dit geen claimen is maar gewoon parkeren. De bus is ook niet groter dan 6 m x 2,5 hoog.
Affijn. Ik heb er niet zo veel problemen mee dat die bus daar staat. Maar hij heeft minimaal 1 keer per week een nachtlevering.
Dit houdt in dat er rond 02:30 uur naast deze parkeerplaats (op de stoep) een grote bus wordt gereden van de koerier die de bedrijfsbus bevoorraad.
Aangezien ik met mijn raam open slaap wordt ik hier wakker van. De eerste keer dacht ik dat er ingebroken werd in de bus en had bijna de politie gebeld.
Maar het zag er allemaal iets te relaxed uit voor een inbraak. Affijn ... motor uiteraard gewoon aan laten staan, beide schuifdeuren met geweld open, alle lichten aan van beide bussen en overladen. Dan weer met een flinke klap beide deuren dicht. Al met al duurt dit zo'n 15 a 20 minuten.
Maar ik ben inmiddels klaar wakker. Redelijk irritant.
Mijn vraag is dus: Mag dit in een gewone woonwijk?
Graag jullie reactie.
