Spiegels brommer

In dit forum staan de afgesloten onderwerpen uit Stel uw vraag als Gast.

Moderator: Moderatorteam

Gesloten
Gebruikersavatar
Igor
Infopolitie Gast

Spiegels brommer

Bericht door Igor » 11 mei 2020, 13:37

Goedemiddag,

Helaas heb ik mijn linker spiegel op mijn brommer stuk gereden tegen een muurtje.
Mijn brommer is namelijk vóór 2006 gebouwd, maar ik weet niet wat er bedoeld in artikel 5.6.45 wordt bedoel met "in gebruik zijn genomen".
Moet ik een nieuwe monteren om een boete te voorkomen?

Artikel 5.6.45
Bromfietsen die na 31 december 2006 in gebruik zijn genomen, moeten zijn voorzien van een linkerbuitenspiegel.

RDW info brommer:
- juni 1996 Eerste toelating
- 2019 Eerste afgifte Nederland

Met vriendelijke groet,

Igor

Gebruikersavatar
zijlvaart67
Moderator
Moderator
Berichten: 12940
Lid geworden op: 31 jul 2003, 20:18
Agent
Roepnaam: העזה
Geslacht:
Leeftijd: 53
Contacteer:

Re: Spiegels brommer

Bericht door zijlvaart67 » 12 mei 2020, 00:01

'In gebruik zijn genomen' wordt vertaald naar 'op naam zijn gezet'. Oftewel; auto's, motoren en bromfietsen die afgeleverd zijn aan een klant en 'de weg op gaan'.

In uw geval begrijp ik dat het apparaat in 1996 al in gebruik is genomen, of dat nou in Nederland is of in het buitenland is niet van belang. Een spiegel is dus niet verplicht.

'Het zijn diegenen die niets doen die willen dat alles volgens de regels gebeurt...'


Gesloten

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google Search Appliance en 34 gasten