Engelse caravan trekken met wit autokenteken?

In dit forum staan de afgesloten onderwerpen uit Stel uw vraag als Gast.

Moderator: Moderatorteam

Gesloten
Gebruikersavatar
Maikel
Infopolitie Gast

Engelse caravan trekken met wit autokenteken?

Bericht door Maikel » 01 nov 2015 12:52

Hallo,

Als ik een caravan heb die afkomstig is uit Engeland met een max totale massa boven de 750 kg en waar geen kentekenplicht is voor aanhangwagens en caravans, mag ik die dan bereiden met een wit kenteken van het trekkende voertuig?
Als ik zelf artikel 37 lid 2 van de wegenverkeerswet erbij pak dan zou ik zeggen van wel:

Voor aanhangwagens met een toegestane maximum massa van niet meer dan 750 kg alsmede voor aanhangwagens met een toegestane maximum massa van meer dan 750 kg, afkomstig uit een land waar voor deze aanhangwagens geen afzonderlijk kenteken is opgegeven, geldt het vereiste dat een kenteken dient te zijn opgegeven niet. Indien een dergelijke aanhangwagen is verbonden met een in Nederland geregistreerd motorrijtuig, dient die aanhangwagen te zijn voorzien van het kenteken dat is opgegeven voor dat motorrijtuig.


Klopt mijn bewering of zie ik iets over het hoofd?

Gesloten

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 1 gast